ETERNAL nebo COLORNAL?

Zkuste Colornal, který Vás překvapí kvalitou i cenou!

Antonín Holan
Antonín Holan

Správný výběr barvy je klíčový pro celkový vzhled vašeho domova či projetu. Pokud zvažujete mezi dvěma populárními možnostmi Eternal a Colornal, tento článek je přímo pro Vás. Zaměříme se společně na klíčové vlastnosti, využití a jedinečné charakteristiky těchto dvou barev.

ETERNAL nebo COLORNAL

Vysoká sytost odstínů

S Colornal Mat získáte barvy plné života a intenzity. Každý odstín je ještě výraznější, což umocňuje atmosféru vašeho prostoru a dodává mu nový rozměr.

Extra odolnost

Colornal Mat není jen barvou, ale také ochrannou vrstvou na vybraném povrchu. S vysokou odolností vůči poškrábání a otěru si můžete být jisti, že natíraný povrch bude vypadat jako nový po delší dobu.

Příjemnější aplikace

Díky své pokročilé formulaci se Colornal Mat nanáší s lehkostí a rovnoměrností. Natírání bude radost a výsledek profesionální.

Eko-přátelský přístup

S nízkým obsahem VOC můžete malovat s klidem, vědomi si minimálního dopadu na kvalitu životní prostředí a vzduchu v domě.

Bezpečnost pro vaše děti

S Colornal Mat si můžete být jisti, že oblíbené hračky vašich dětí jsou nejen krásně natřené, ale také bezpečné. Barva splňuje normu ČSN-EN 71-3, a tak máte jistotu, že dítěti neublíží ani v případě intenzivního ocucávání.

Širší spektrum barev

Colornal Mat vám přináší bohatší paletu barev, které umožňují individuální vyjádření vaší kreativity. Nové odstíny vám otevírají nové možnosti pro úpravu vašeho prostoru. Podívejte se na vzorník zde.

Je levnější

Colornal je prostě levnější. Dostanete stejnou kvalitu za nižší cenu. Vyzkoušejte a uvidíte.