CYAN Partner

Kompletně Vám vybavíme lakovnu od A do Z. Péče našich obchodních zástupců předčí Vaše očekávání. Zaškolíme Vás a náš technik Vám bude k dispozici – flexibilně se přizpůsobíme Vašim potřebám.

Barvami to nekončí

Jakožto přední distributoři Vám nabízíme profesionální míchací systém DYNACOAT. Namontování míchacího zařízení nebo lakovacího boxu máte u nás ZDARMA.

Správný odstín především

Na barvu jsme odbornící. Rádi poradíme nebo pomůžeme vybrat ten nejlepší odstín. Barvy mícháme v klasickém, metalickém i perleťovém odstínu. Navíc u nás naleznete veškerý sortiment potřebný pro profesioální opravu autolaku.

Používáme nejnovější technologie

S použitím nejmodernější technologie – FOTOSPEKTROMETR vám naměříme, vybereme a namícháme ten správný odstín barvy Vašeho auta.

VYBAVENÍ
AUTOLAKOVEN

Partner
Obchodní zástupci
Michal Prágr
Michal Prágr
776 299 011
pragr@cyan.cz
Tomáš Baitler
776 299 202
baitler@cyan.cz
Martin Babáček
Martin Babáček
733 181 991
babacek@cyan.cz
Najdete nás zde

Pravidelné zásobování

Našim velkoobchodním odběratelům nabízíme zásobování 2 x do týdne ZDARMA. Pokud ale potřebujete speciální zavážku nebo máte jiné potřeby dostupnosti zboží, jsme připraveni se s vámi dohodnout.

Individuální ceník

Další výhodou je individuální ceník, připraven na míru přímo pro vás. Snažíme se tak přizpůsobit vašim potřebám, zkušenostem s vybranými produkty a finančním potřebám.

Nadstandardní technická podpora

Samozřejmostí je pro nás ulehčení vaší práce. Pro každého odběratele, který disponuje naším míchacím zařízením ZDARMA zapůjčíme hardware a software s nejmodernější technologií pro míchání barev. K dispozici na telefonu nebo po domluvě osobní návštěvou vám je nás IT specialista.

Slevové akce

Snažíme se pro vás pravidelně připravovat letáky s akčním zbožím, speciálními slevami a výprodejem. Všechny akce jsou nad rámec vašeho individuálního ceníku.

Objednání většího množství zboží

Není pro nás problém zajistit vám i nadstandardní dodávku vámi vybraného zboží. Jakožto importéři většiny našich produktů, vám můžeme zajistit stálost cen a případně slevy při nadstandardních odběrech vybraných produktů.

Školení - práce s novými produkty

Pořádáme hromadná školení na práci s našimi novými produkty pod vedením odborného technického pracovníka. Nabízíme také individuální školení vašich zaměstnanců dle vašich potřeb.