Colorlak vzorníky barev

Vzorníky produktových řad značky Colorlak.

Bc. Miroslav Válek
Bc. Miroslav Válek

Colorlak je jeden z největších českých výrobců a distributorů nátěrových hmot, který nabízí velmi pestrý sortiment barev a laků na dřevo, kovy, beton a minerální podklady. Navíc nabízí také další pomocné přípravky a ředidla.
65 % výroby je určeno malospotřebitelům. Mezi nejprodávanější skupiny produktů patří lazurovací laky, základní a vrchní barvy. Dále univerzální laky, vrchní barvy a jednovrstvé barvy. Seženete zde samozřejmě bílé i tónované malířské barvy. K nejnovějším trendům v nabídce nátěrových hmot patří masové zavedení univerzálního TÓNOVACÍHO SYSTÉMU COLORLAK (TSCL). Konkrétně dvou samostatných řad DEKOR a PROFI. V prodejně Cyan máme stroj s tímto systémem a jsme tak schopni vám namíchat jakýkoliv vybraný odstín dostupný v TSCL.
Firma se aktivně snaží o ochranu životního prostředí a je držiteli certifikátů ISO 9001 a ISO14001. 

Vzorníky jsou pouze orientační. Pro přesný odstín je potřeba navštívit prodejnu, která má fyzické vzorníky k dispozici.

Lusonol s1023

Syntetická penetrační lazura značky Lusonol patří mezi profesionální přípravky na ošetření dřeva. Je vhodná k použití v interiéru i exteriéru, kde zajistí odolnost vůči povětrnostním podmínkám a UV záření. Obsahuje minimálně 30 % přírodního oleje. Lazura se vsakuje do hloubky dřeva, je matná, paropropustná, nepraská a neloupe se. Díky svému jedinečnému složení vám postačí pouze 2 vrstvy nátěru. Odstín C0000 se používá pouze jako napouštědlo pod syntetické nátěrové hmoty.

Profi lazura s1025

Profi lazura značky Lusonol patří mezi profesionální přípravky na ošetření dřeva. Je vhodná k použití v interiéru i exteriéru, kde zajistí odolnost vůči povětrnostním podmínkám a UV záření. Je vhodná i pro použití na povrchy dětského nábytku a hraček. Lazura se vsakuje do hloubky dřeva a přitom zanechává jeho přirozenou strukturu. Má tixotropní konzistenci, nepraská a neloupe se.

Zinorex 2v1 s2211

Jednovrstvá polomatná rychleschnoucí akrylátová barva na ocel a pozink. Vhodná do interiéru i exteriéru. Výhodou je její vysoká odolnost a kryvost v 1-2 vrstvách. Má antikorozní účinky a tak ji lze použít i jako základní barvu.

Profi olejová lazura o1020

Profi olejová lazura patří mezi profesionální přípravky na ošetření dřeva. Je vhodná k použití v interiéru i exteriéru, kde zajistí odolnost vůči povětrnostním podmínkám a UV záření již v jednom nátěru. Je určena především pro dřevěné plochy a konstrukční prvky dřevěných staveb. Lazura se vsakuje do hloubky dřeva a přitom zanechává jeho přirozenou strukturu. Je matná, paropropustná, nepraská a neloupe se. Díky svému jedinečnému složení vám postačí pouze 1 vrstva nátěru. Bezbarvý odstín není úrčen pro exteriér.

Univerzal su2013

Vrchní barva na univerzální použití. Vhodná na dřevo, minerální podklady a kovy vystavené povětrnostním podmínkám. Při aplikaci na kov doporučujeme nejdříve aplikovat základ řady SYNOREX. Barva je připravená k použití bez nutnosti ředění.

  

Aquarex v2115

Jednovrstvá matná rychleschnoucí vodouředitelná barva na kov, dřevo, zdivo, keramiku a vybrané plasty. Vhodná do interiéru i exteriéru. Výhodou je její odolnost proti UV záření a povětrnostním vlivům. Má antikorozní účinky a tak ji lze použít i jako základní barvu.

Terasoil o1014

Ošetřující olej v různých odstínech značky Colorlak, určený především pro použití do exteriéru. Vhodný k ochraně a konzervaci zahradního nábytku, teras, fasádních obkladů, plotů, vnějšího obložení a saun z tvrdého i měkkého dřeva. Proniká do hloubky dřeva a regeneruje, ošetřuje a oživuje starý, zašedlý a matný povrch dřeva. Chrání před vysušením, vodou, škůdci nebo drobným poškozením.

Profi okno s2082

Profi Okno je rychleschnoucí barva, která se používá jako vrchní nátěr dřeva a kovů, zejména na okna a dveře. Barva zajišťuje kvalitní kryvost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Touto barvou lze přetřít i staré syntetické nátěry. Přípravek lze použít pro vnitřní i venkovní nátěry.

Silamat s2819

COLORLAK Silamat S 2819 je akrylová matná barva na asfaltové a betonové plochy jak v interiéru, tak v exteriéru. Barvu lze použít na parkoviště, cyklistické stezky, podlahy garáží, hal, hřišť, skladů apod. Přípravek má značnou odolnost vůči oděru a navíc má rychleschnoucí vlastnosti. COLORLAK Silamat S 2819 není určen pro vodorovné dopravní značení veřejných komunikací a pro průmyslové podlahy s vysokým zatížením.

Colornal mat v2030

Vodou ředitelná barva na různé povrchy s minimálním zápachem. Snadná aplikace bez nutnosti ředění. Vyznačuje se vysokou kryvostí a rychlým schnutím. Barva má po zaschnutí hluboký matný vzhled. Na povrchu vytváří ochraný film s velkou odolností a vysokou pružností. Vhodná pro interiér i exteriér.

Synorex primer s2000

Antikorozní základní barva na kov. Vhodná pro interiér i exteriér. Lze použít pod syntetické a epoxidové nátěry. Odstín C0100 je vhodný i jako základ na dřevo a lze jej brousit. Vyniká velmi rychlým schnutím a vysokou antikorozní ochranou.

Synorex extra s2003

Antikorozní základní barva na železo a lehké kovy. Vhodná pro interiér i exteriér. Lze použít pod syntetické a olejové nátěry. Ochrání i povrchy z kovu, litiny a staršího pozinku (minimálně 12-18 měsíců). Viniká velmi rychlým schnutím a vysokou antikorozní ochranou.

Celox c2001

Celox primer c2000

1K Polyuretan u2210

Polyuretanová jednovrstvá jednosložková pololesklá barva 1K polyuretan U2210 je ideální pro rychlé a efektivní nátěry dřeva a kovů v interiéru i exteriéru. Je odolná vůči nepříznivým povětrnostním vlivům a UV záření, což ji činí skvělou volbou pro náročné venkovní aplikace, jako jsou kovové konstrukce, zahradní prvky, štíty, vrata, ploty a střechy.