Vybavení lakoven

Vybavíme Vám lakovnu od A do Z přesně podle vašich požadavků. Máme dostupné standardní i profi materiály a nářadí, přesně podle Vaší náročnosti na kvalitu a cenu.

Míchací systémy

Jistě, na trhu najdete i levnější barvy (a mnohem levnější barvy). U nás je ale nehledejte. Vaše výsledky jsou pro nás důležité a chceme vám nabízet jen spolehlivou kvalitu. Máme tak pro vás připravené dvě varianty od našeho oblíbeného výrobce AkzoNobel. S oběma míchacími systémy máme osobní dlouholeté zkušenosti a používáme je v našem míchacím centru. Rádi vám poskytneme odpovědi na všechny Vaše otázky.

Kontaktujte nás

Dynacoat BC/TC PRO

Dynacoat je levnější a dostupnější řešení, bez výrazné ztráty kvality. Nabízí metalické, perleťové i klasické odstíny barev. Systém nabízí klasický rozpouštědlový materiál.

Mám zájem!
Lesonal Waterborn GT

Lesonal je profesionální řešení s prvotřídní technickou podporou Nabízí metalické, perleťové i klasické odstíny barev. Barvy jsou vyrobeny z materiálu na bázi vody.

Mám zájem!

K oběma míchacím systémům ZDARMA zapůjčíme

Příslušenství V hodnotě
Míchací stroj 40 000,-
Koloristika 21 000,-
PC + Software 5 000,-
Spektrofotometr 120 000,-
Váha 12 000,-

Doplňkový materiál

Stejně jako u míchacích systémů i zde pro Vás máme připravené různé kvalitativní i cenové varianty. Nabízíme kompletní brusivo, leštění, čištění, maskování, ochranné pomůcky, a spousta dalšího. Každá značka má své výhody a unikátní vlastnosti, rádi Vám pomůžeme vybrat tu pravou kombinaci produktů pro Vaše potřeby a pracovní pohodlí.

Broušení >   Leštění >   Maskování >   Ochranné pomůcky

Nářadí

Taky v této oblasti už pro Vás nebude překvapením, že jsme schopni zajistit vše, co budete potřebovat. Máme pro Vás různé druhy lakovacích pistolí, brusek, leštiček, stojanů, vysavačů, kompresorů a sušiček.

Nezávazná poptávka

Lakovací kabiny

Jsme schopni Vám zajistit lakovací kabinu včetně montáže, hořáků, filtrů a dalšího příslušenství. Pokud máte zájem, zašlete nám nezávaznou poptávku a my Vám připravíme nabídku přímo na míru.

Nezávazná poptávka

Technická podpora

I s nejlepším vybavením není vždy jednoduché dosáhnout skvělého výsledku. Máme tak pro vás zajištěnou technickou podporu ve formě odborníka z praxe. Ten je připraven Vás zaškolit v práci s novými produkty a nářadím. Zároveň u nás máte vždy okamžitou telefonickou podporu Po – Pá: 8:00 – 18:00 hodin.

Nabízíme Vám také unikátní možnost školení od světového výrobce barev AKZO-NOBEL. V případě zájmu nás prosím kontaktujte emailem.

Kontaktujte nás