Vybavení lakoven

Vybavíme Vám lakovnu od A do Z přesně podle vašich požadavků. Máme dostupné standardní i profi materiály a nářadí, přesně podle Vaší náročnosti na kvalitu a cenu.

Míchací systémy

Dobrý míchací systém je základem pro úspěšnou opravu laku. Vaše výsledky jsou pro nás důležité a chceme vám nabízet jen spolehlivou kvalitu. Máme tak pro vás připravené dvě varianty od našeho oblíbeného výrobce AkzoNobel. S oběma míchacími systémy máme osobní dlouholeté zkušenosti a používáme je v našem míchacím centru. Kromě kompletního hardwarového a softwarového míchacího vybavení Vám poskytneme i poradenství a případné domíchání komplikovaných odstínů. 

K oběma míchacím systémům ZDARMA zapůjčíme

  • Míchací stroj
  • Koloristika
  • PC + Software
  • Spektrofotometr
  • Váha

DYNACOAT Basecoat a 2K Topcoat

Značka Dynacoat nabízí skvělý poměr ceny a kvality. Jedná se o konvenční systém, který pokryje kompletní spektrum metalických, perleťových, xyralických a pastelových odstínů barev. S touto značkou navíc získáte i široký doplňkových sortiment tmelů, plničů, laků a dalších.

Lesonal GT Waterborn

Pokud máte zájem o systém na bázi vody, Lesonal je pro vás ideální volbou. Řadí se mezi top systémy s perfektní technickou podporou. Neustálý vývoj v technologickkém centru zajistí trvalý profesionální výsledek. Značka Lesonal se proto v květnu 2023 v Polsku stala oficiální doporučovanou technologií pro opravy vozu značky Hyundai.

Doplňkový materiál

Stejně jako u míchacích systémů i zde pro Vás máme připravené produkty různé kvality i ceny. Každá značka má své výhody a unikátní vlastnosti. Radex můžeme doporučit pro přípravu povrchu před lakováním, leštění a kompletní spotřební materiál. Pro milovníky značky 3M máme připravené vybrané brusivo a širokou škálu leštících past. Méně známou, ale jedinečnou značkou je Brayt, který se specializuje na leštění. Nabízíme také brusivo značky SIA a DEERFOS, která je její levnější variantou. Speciální nátěrové hmoty najdete od značek BODY, EN a I1. S volbou rádi Vám poradíme, abyste získali tu pravou kombinaci produktů pro Vaše potřeby a pracovní pohodlí.

Nabízíme

Nářadí

Taky v této oblasti už pro Vás nebude překvapením, že jsme schopni zajistit vše, co budete potřebovat. Máme pro Vás různé druhy lakovacích pistolí, brusek, leštiček, stojanů, hoblíků, kompresorů a sušiček. Vybrané proukty máme skladem, ale u větších zařízení je potřeba nás kontaktovat, abychom Vám vytvoříli nabídku na míru.

Nezávazná poptávka

Technická podpora

I s nejlepším vybavením není vždy jednoduché dosáhnout skvělého výsledku. Máme tak pro vás zajištěnou technickou podporu ve formě odborníka z praxe Tomáše. Ten je připraven Vás zaškolit v práci s novými produkty a nářadím. Zároveň u nás máte vždy okamžitou telefonickou podporu Po – Pá: 8:00 – 18:00 hodin.

Nabízíme Vám také unikátní možnost školení od světového výrobce barev AKZO-NOBEL. V případě zájmu nás prosím kontaktujte emailem.

Kontaktujte nás