Dulux vzorníky barev

Vzorníky produktových řad značky Dulux.

Bc. Miroslav Válek
Bc. Miroslav Válek

Dulux nabízí širokou škálu odstínů pro různé designové potřeby. Společnost se neustále rozvíjí a přináší technologické inovace, včetně speciálních produktů pro různé povrchy. Značka Dulux podporuje tvůrčí design a ekologickou odpovědnost, díky dlouholetým zkušenostem a tradici je zárukou spolehlivosti a kvality pro vaše projekty.

Vzorníky jsou pouze orientační. Pro přesný odstín je potřeba navštívit prodejnu, která má fyzické vzorníky k dispozici.

Dulux EasyCare

Vodou ředitelná barva série 45 odstínů pro malování stěn a stropů v interiéru. Barva si dlouhodobě zachovává svůj odstín. Vyznačuje se vysokou kryvostí, lehkou roztíratelností a rychlým schnutím. Nátěr je paropropustný, otěruvzdorný a omyvatelný. Po zaschnutí má hluboký matný vzhled. Na povrchu vytváří ochranný film, který odpuzuje vodu, díky kterému je barva vysoce odolná vůči znečištění . Zasychá již po 2 - 4 hod. od aplikace. Doporučujeme barvu aplikovat ve 2 vrstvách.

Dulux Colours of the World

Vodou ředitelná barva série 45 odstínů pro malování stěn a stropů v interiéru. Barva si dlouhodobě zachovává svůj odstín. Vyznačuje se vysokou kryvostí, lehkou roztíratelností a rychlým schnutím. Nátěr je paropropustný, otěruvzdorný a omyvatelný. Zasychá již po 4 hodinách od aplikace. Doporučujeme barvu aplikovat ve 2 vrstvách.

Dulux Floorpaint Classic

Jednosložkový, polomatný, vodou ředitelný nátěr pro vnitřní i venkovní betonové podlahové povrchy, jako např. sklepy, sklady, dílny, výstavní místnosti, balkony, sloupoví a terasy. Obsahuje minimum těkavých látek a je tak zcela vhodný i na vnitřní použití. Má velmi dobrou odolnost proti vodě, provozním kapalinám ale i roztokům kyselin.

Dulux Komaprim 3v1 Profi

Syntetická antikorozní barva 3v1. Splňuje funkci základního nátěru, mezivrstvy i vrchního nátěru. Vhodná do interiéru i exteriéru. Výhodou je její odolnost proti vlhkosti. Má pololeský vzhled a nobsahuje těžké kovy.

Dulux Rapidry Aqua

Vodou ředitelná vrchní barva na dřevěné, kovové a plastové povrchy bez zápachu. Snadná aplikace bez nutnosti ředění. Vyznačuje se vysokou kryvostí a rychlým schnutím. Barva má po zaschnutí hluboký saténově matný vzhled. Je odolná teplotám do 80 °C a můžete ji aplikovat i na topná tělesa. Vhodná pro interiér i exteriér, zvláště na okna, dvěře, kovové konstrukce a další povrchy natřené základní barvou.

Dulux Rapidry satin matt

Vodou ředitelná vrchní barva na dřevěné a kovové povrchy bez zápachu. Snadná aplikace bez nutnosti ředění. Vyznačuje se vysokou kryvostí a rychlým schnutím. Barva má po zaschnutí hluboký saténově matný vzhled. Je odolná teplotám do 90 °C a můžete ji aplikovat i na topná tělesa. Vhodná pro interiér i exteriér zvláště na okna, dvěře, kovové konstrukce a další povrchy natřené základní barvou.

Dulux Resist gloss 

Rozpouštědlová vrchní barva na dřevěné a kovové povrchy. Snadná aplikace bez nutnosti ředění. Vyznačuje se vysokou kryvostí a rychlým schnutím. Barva má po zaschnutí zářivě lesklý vzhled. Je odolná teplotám do 90 °C a můžete ji aplikovat i na topná tělesa. Vhodná pro interiér i exteriér zvláště na okna, dvěře, kovové konstrukce a další povrchy natřené základní barvou. Její výsadou je perfektní rozliv.