Motip

MOTIP nabízí kompletní sortiment sprejů a přípravků pro péči, opravu a údržbu vozů. Produkty MoTip se vyznačují kvalitou a komfortem. Uvedením koncového uživatele do centra  vývojového procesu se firma ujišťuje, že její řešení vám pomohou udržet vaše vozidlo ve špičkovém stavu. Kvalitní a široký sortiment, který pokryje všechny základní opravy vašeho vozu.    

Péče o interiér

Široký sortiment cockpit sprejů, Motip sprejů na čištění klimatizace, plastů, textilií a další.

Péče o podvozek a kola

Motip zde nabízí produkty pro ochranu podvozku (Motip bitumen), dutin a prahů (Motip anti gravel). Výrobky najdete jak ve formě kartuše, tak spreje pro jednoduchou aplikaci. 

Základní oprava laku auta

Nejrozsáhlejší kategorie Motip sprejů, kde naleznete základní spreje na všechny materiály na vašem autě jako plast, kov nebo hliník. Dále potom plniče neboli Motip primer v různých barevných odstínech, barevné ral nebo univerzální spreje a vrchní bezbarvé laky.

Z barevných laků, Motip také nabízí řadu Motip ŠKODA sprej, kteý se specializuje na barevné odstíny aut značky ŠKODA. Prohlédněte si náš vorník zde.

Nebo speciální barevné odstíny na brzdy(Motip wheel spray), kola, motory (engine paint), nárazníky a světla. Co se týče kol, můžeme nabídnout Motip sprayplast, což je speciální sloupávací fólie na disky kol.

Specální přípravky pro ošetření vašeho vozu

Jako speciality zde navíc naleznete přípravky a spreje na ošetření pneumatik, tekuté stěračerozmrazovač skel a další šikovné pomocníky pro každého řidiče.

MOTIP DUPLI - COLOR

Toto je speciální značka sprejů, které jsou vyrobeny pro hobby použití v domácnosti, dílně, zahradě a další. Naleznete zde ralové odstíny sprejů, spreje s dekoračním efektem a speciální spreje jako třeba Ceramic na opravu vany nebo Anti slip protiskluzový sprej.

MOTIP Grand Prix

Také si vám dovolujeme představit řadu Motip Grand prix, která je za svkělé dostupné ceny bez ztráty na kvalitě.

Výrobky značky Motip jsou zastoupeny v následujících kategoriích: