Remmers vzorníky barev

Vzorníky produktových řad značky Rmmers.

Antonín Holan
Antonín Holan

Odolnost, spolehlivost a špičková kvalita – to jsou hlavní charakteristiky výrobků značky Remmers. Jako přední světový výrobce stavebních materiálů se Remmers specializuje na inovativní produkty pro ochranu, údržbu a renovaci. S dlouholetými zkušenostmi a nekompromisním zaměřením na excelenci nabízí svým zákazníkům širokou škálu produktů, které splňují nejpřísnější normy a představují standard v oboru. Připojte se k nám na cestě objevování špičkových řešení pro vaše stavební potřeby s Remmers.

Vzorníky jsou pouze orientační. Pro přesný odstín je potřeba navštívit prodejnu, která má fyzické vzorníky k dispozici.

Remmers UV+ Lazura

Remmers UV+ Lazura je dekorativní středněvrstvá lazura s vysokou odolností vůči UV záření. Nátěr chrání dřevo před povětrnostními vlivy. Poskytuje vysokou ochranu před změnou barvy i u světlého dřeva. Lazura nelepí, neskapavá a má dobrý rozliv. Je připravena k přímému použití, dále se neředí.

Remmers Terasový olej Eco

Remmers Terasový olej Eco je nátěr na vodní bázi s minimálním množství rozpouštědel. Nátěr chrání dřevo před povětrnostními vlivy a UV zářením. Vytváří protiskluzový povrch. Chrání dřevo před vysoušením a je prodyšný. Certifikovaná zdravotní nezávadnost pro včely. Je připraven k přímému použití, dále se neředí.

Remmers Renovační základ

Speciální základní nátěr pro zesvětlení zvětralého a zešedlého dřeva. Vhodný pro interiér i exteriér. Odolný vůči povětrnostním vlivům regulující vlhkost. Je rychloschnoucí s dobrou krycí schopností už v jednom nátěru.

Remmers HK Lazura 3v1

Remmers HK olejová lazura 3v1 kvalitně chrání interiérové dřevo proti vlhkosti a UV záření. Je též vhodnou prevencí proti hnilobě, plísním, zamodrání, řasám a požerkem od vos. Lazura proniká hluboko do dřeva a zároveň je prodyšná. Broušení není nutné.

Remmers Adolit BAQ+

Remmers Adolit BAQ+ je koncetrovaný kapalný přípravek určený pro nové dřevo v interiéru i exteriéru (bez přímého a trvalého kontaktu se zemí). Impregnační prostředek je určený pro dlouhodobou ochranu. Nátěr chrání proti dřevokaznému hmyzu(např. červotoč, tesařík), dřevokazným houbám(dřevomorka domácí), dřevozbarvujícím houbám a plísním. Lze použít i k ochraně zdiva a omítek proti prorůstání dřevokaznými houbami. Ředí se s vodou v poměru 1:9. Odolný proti vymývání.