KONEČNĚ JE TO TADY

Společnost CYAN s.r.o. právě spustila nový eshop s autolaky, barvami a laky.
Internetový obchod je určen jak firmám, tak drobným řemeslníkům a kutilům. Na stránkách
CYANu můžete jednoduše a rychle objednat vše, co potřebujete pro opravu laku vozu a Vašeho domu.

Myšlenka zprovoznit eshop pro objednávání autolaků a barev a laků není pro nás nová. Už přes dva roky sbíráme zkušenosti a tvoří prodejní platformu, která by Vám nejen usnadnila nákup a ušetřila peníze, ale také pomohla s aplikací. Navíc pandemická situace nás v tom ještě více podpořila, a tak Vám s radostí představujeme náš nový eshop. Pokud zde nenajdete právě to co hledáte, budeme moc rádi za zpětnou vazbu, díky které se budeme snažit neustále zdokonalovat naše služby a rozšiřovat portfolio produktů a návodů.

Na našem eshopu najdete tyto základní kategorie:

  • Autolaky 
  • Barvy laky
  • Doplňkový materiál
  • Nářadí a ochranné pomůcky

Autolaky

 Zde pro Vás máme vše potřebné pro opravu autolaku. Máme na výběr z exkluzivních značek jako RADEX, SIA, DEERFOS, WANDA, BRAYT, DYNA, 3M, VIBAC a spousta dalších. Nabízíme produkty ve všech kvalitách, jak profi, tak i pro méně náročné klienty, kteří ocení hlavně příznivou cenu. Pro úspěšnou opravu autolaku nebo dokonalý lesk vozu, navštivte naši poradnu, kde pro Vás připravujeme jednoduché návody.

Barvy laky

Jako přední česká firma udávající trend v oblasti dekorativních barev Vám můžeme nabídnout kompletní sortiment nátěrových hmot, příslušenství a doplňkového sortimentu pro interiéry i exteriéry

Doplňkový materiál

Máme pro Vás širokou nabídku brusiva, pomůcek pro leštění i maskování.

Leštění

Leštící pasty, kotouče i utěrky. Brusné pasty značky BRAYT nabízí i unikátní malé balení 100ml. Brusná pasta RADEX zase nabízí skvělý poměr cena/výkon. Připravili jsme pro vás jednoduchý návod na leštění, ten najdete v naší poradně. Věříme, že u nás si vyberete a bude spokojeni.

Broušení

V této sekci naleznete brusivo značky DEERFOS a RADEX, jsme hlavní importéři tohoto brusiva a tak Vám můžeme zaručit skvělou cenu. Zároveň jsme veškeré brusivo otestovali v našem školícím středisku a nebojíme se tak říct, že kvalita je srovnatelná s ostatním špičkovým brusivem. V naší nabídce naleznete brusné kotouče, brusné hoblíky nebo i brusné archy a role.

Maskování

V této kategorii naleznete maskovací pásky, papíry, fólie nebo klasické lepící pásky. Správné zakrytí povrchu je prvním krokem k úspěšné opravě vašeho vozu. Zde naleznete i speciální pásky jako logo tape na přilepení značek vozu nebo oboustranné lepící pásky.

Nářadí a ochranné pomůcky

Veškeré příslušenství pro opravu vozu, laku, leštění a další nářadí. Naleznete zde příslušenství jako inspekční lampu, řezací nože, stojany na papír, stojany na autodíly, špachtle, stěrky a rozprašovače.
Při práci je také důležitá hlavně bezpečnost. Proto Vám zde nabízíme ochranné pomůcky, které bezpečně ochrání Vaše zdraví i Váš oděv. Naleznete zde ochranné kombinézy, masky na obličej a rukavice. 

Jsme schopni uspokojit i velké lakovny, prodejny a všechny náročenjší klienty. Podívejte se na výhody našich odběratelů a pošlete nám svou nezávaznou poptávku.